Króliki i gryzonie, są coraz popularniejsze wśród właścicieli zwierząt.

Te małe zwierzątka tylko z pozoru wydają się mniej absorbujące od psów czy kotów. W rzeczywistości trzeba wiele zaangażowania i świadomości, aby prawidłowo zadbać o dobrostan naszego futrzaka.

Decydując się na zakup królika bądź gryzonia, nie należy kierować się nagłym zauroczeniem przed witryną sklepową.  Jest to kluczowe zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, które w większości przypadków mają być głównymi opiekunami nowego zwierzaka. Jest to idea, którą w pełni popieramy, bo nauka empatii i odpowiedzialności w stosunku do zwierząt bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.

Króliki i gryzonie

Wybór pupila powinien być świadomy, poprzedzony dokładną analizą danego gatunku.

Dlatego zdecydowaliśmy, że będziemy sukcesywnie aktualizować informacje dotyczące poszczególnych gatunków na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo ciekawe informacje, które pomogą w podjęciu świadomego wyboru i pozwolą w bezpieczny sposób opiekować się swoimi maluchami.

Artykuły będą dostępne w dziale “Porady”. Prosimy o wyrozumiałość jeśli w danej chwili nie znajdą Państwo tego czego szukają. Oczywiście poza korzystaniem z zamieszczonych tutaj informacji serdecznie namawiamy do kontaktu osobistego, bo mamy świadomość, że Państwa ciekawość jest większa niż możliwości naszej klawiatury.