Weterynarz w Radomiu

Witamy serdecznie!

Jesteśmy parą młodych lekarzy weterynarii, których połączyła wspólna pasja. Będąc na studiach oboje marzyliśmy, że będziemy pracować w miejscu w którym będziemy mogli z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem nieść pomoc naszym mniejszym przyjaciołom.

Medycyna weterynaryjna w ostatnich latach rozwija się w imponującym tempie, a my korzystamy z tych możliwości uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, a także ściśle współpracując z doświadczonymi specjalistami na terenie całej Polski.

Zdajemy sobie sprawę, że rozwój nauki i wzrost świadomości wśród właścicieli zwierząt zwiększa wymagania wobec lekarzy weterynarii. Dlatego dzięki połączeniu naszych ambicji, spontaniczności i odwagi zdecydowaliśmy się na otworzenie własnej Przychodni dla zwierząt. Okazało się, że marzenia się spełniają i to podwójnie.

Mikroskop ,który znajduje się w centralnym punkcie naszego logo nie znalazł się tam przypadkowo. Jest naszym najważniejszym “współpracownikiem”, który towarzyszy nam przy większości wizyt.

Dla nas jest symbolem dociekliwości i w ten sposób chcemy być kojarzeni.

mikroskop-small

Zapraszamy do obejrzenia Naszej Przychodni

Przy pełnym zaangażowaniu w diagnozowanie i leczenie zwierząt nie zapominamy o relacjach międzyludzkich. Stawiamy na ścisłą współpracę z właścicielami i mamy nadzieję, że docenią Państwo naszą drobiazgowość i nieszablonowe podejście w zakresie leczenia.

Naszym celem jest stworzyć miejsce, które będzie przyjazne zarówno dla zwierząt jak i ich właścicieli.

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

Zapraszamy do współpracy!

Lek.wet Natalia Kucharczyk

Lek.wet Rafał Terpiłowski